הסיבה לשמחה והמוזיקה שמאחורי האירוע – חלק 2

רשימה מכובדת? ובכן, זה אפילו לא קרוב להיות הכל. זוהי דוגמא מצוינת להמחיש עד כמה בקלות אפשר להכנס ללחץ אטומי ובלתי נסבל לקראת אירוע של "שמחה".

איך בכל זאת זה נסבל? ובכן, המהותי ביותר הוא לזכור תמיד את מה שחשוב באמת, את המהות של אותו אירוע ומה שעומד מאחור. ישנה נטייה לשכוח לגמרי מעצם זאת שכשזוג צעיר בוחר להתחתן, לדוגמא, היופי והעיקר מאחורי זה הם ששני אנשים אוהבים החליטו לשלב את חייו אחד באלה של השנייה, להוות יחידה אחת בלתי נפרדת של אהבה ושיתוף. בפועל, אותו זוג שוכח לגמרי את היופי שמאחורי רעיון החתונה ונכנס לארגון והפקה קדחתנית של אירוע החתונה עצמה. כמה אבסורדי הדבר, שאפשר להכנס ללחץ והיסטריה כזו מאירוע חד פעמי בן פחות מלילה אחד ולשכוח לגמרי שמדובר בצעד קטן בחיים משותפים שלמים. יש לזכור את מה שעומד מאחורי האירוע הקטן, הסמלי, ובכך לשמוח ולזכור את החשוב והמרכזי, בכך לא לשקוע בייסורים כשהרכבת פרגולות על יד החופה לא התבצעה כמו שכתוב בקטלוג החתונות.

כשזוכרים להתמקד בנקודה זו באמת שהופך קשה לשקוע בדיכאונות ולעשות סיפור ועניין מכל הארגון ורשימות המכולת שבארגון האירוע. אם רק זוכרים את היופי והטוב העצומים שמאחור, קשה להעצב מהתפל.

Posted by July 9, 2014 Category: Uncategorized